big-image-text

Over

Op zaterdag 26 en zondag 27 augustus 2017 is het zo ver: Once Upon A Time In The West pt. 3 op de Keilewerf in Rotterdam! Sinds de zomer van 2014 staat het festival bekend om de verbroedering onder de bezoekers. Lounge in de jacuzzi, je kater weg yogaʼen op de zondagochtend of lekker jammen op de Keilestage met artiesten die zojuist hebben opgetreden. Op Once Upon A Time In The West kan het allemaal! Naast twee dagen lang circa 10 optredens vind je hier bijzonder theater, pakkende poëzie en volop activiteiten voor jong en oud. In de aanloop naar het festival is iedereen welkom om te komen helpen met de opbouw van het feest. In samenwerking met werkplaats Buurman gebruiken we restmaterialen waarmee we het festivalterrein omtoveren tot een kunstwerk. Op deze manier wordt het festival van iedereen en gaan we voor een duurzame aanpak. Dit alles maakt het festival een volledig unieke en inspirerende ervaring. Once Upon A Time In The West is dé manier om nog twee dagen te genieten van de zomer. De beste derde editie ooit wil je niet missen!

Tickets

Voorverkoop eindigt vrijdagavond 25 augustus om 23.59 uur. Daarna worden tickets €15 voor een dagticket (€10 kinderen tot 12 jaar), passepartouts worden €25 (€15 kinderen tot 12 jaar).

Volwassenen tickets

Dagkaart

€10,-

Passe partout

€17,50

Kinder tickets

Dagkaart

€10,-

Passe partout

€15,-

Tickets kopen

Lineup 2017

Zaterdag

Zondag

The Cosmic Carnival

Zaterdag 26 Augustus

The Dawn Brothers

Zondag 27 Augustus

J.P. Harris & The Tough Choices

Zondag 27 Augustus

Convoi Exceptional

Zondag 27 Augustus

Noah Guthrie (USA)

Zaterdag 26 Augustus

Charl Delemarre

Zondag 27 Augustus

Medicine Jet

Zondag 27 Augustus

St. Solaire

Zaterdag 26 Augustus

Mitch Rivers

Zondag 27 Augustus

Nachtschade

Zaterdag 26 Augustus

Frank Bond (AlascA)

Zaterdag 26 Augustus

Spreekuur

Zaterdag 26 Augustus

Beryl Anne

Zondag 27 Augustus

The Mutations

Zondag 27 Augustus

Mooi Weer Op Straat

Zaterdag 26 Augustus

Eline Mann

Zaterdag 26 Augustus

LUKA

Zondag 27 Augustus

King Miles

Zaterdag 26 Augustus

Galerij

Once Upon The West pt. I
2015

Dit is slechts een greep uit de collectie foto's gemaakt door onze ©Roeltje van de Sande Bakhuijzen. Check onze Facebookpagina voor meer foto's van het festival (vrijdag, zaterdag & zondag).


Once Upon The West pt. II
2016

Dit is weer slechts een greep uit de collectie foto's gemaakt door onze ©Roeltje van de Sande Bakhuijzen. Check onze Facebookpagina voor meer foto's van het festival (vrijdag, zaterdag & zondag).

Het team

Jody Behre

Productie / Projectleiding / Assistent programmering

Jody@onceuponfest.nl

Jesse den Dulk

Sponsoring / Partners / Marketing / Promotie

Jesse@onceuponfest.nl

Annemarie Jansen

Randprogrammering / Vrijwilligers / Contact Keilewerf

Annemarie@onceuponfest.nl

Nicolas Schuit

Programmering

Nicolas@onceuponfest.nl

Thirza van der Weijde

Financieel / Juridisch / Subsidies

Thirza@onceuponfest.nl

Matthijs Stok

Geluid

Matthijs@onceuponfest.nl

Arthur Moret

Podium / Licht

Arthur@onceuponfest.nl

Marie Jeanne Borstelaar

Horeca / Catering

Marie@onceuponfest.nl

Sophie Cleuren

Marketing / Promotie

Sophie@onceuponfest.nl

Alex Heuvink

Marketing / Promotie

Alexh@onceuponfest.nl

Luca Sarsanszky

Pers / Partnercommunicatie

Luca@onceuponfest.nl

Ramón van Gammeren

Audio / Visuele content

Ramon@onceuponfest.nl

Ramona Verhoek

Plattegrond

Ramona@onceuponfest.nl

Janne Lukaszczyk

Aankleding

Janne@onceuponfest.nl

Contact